Barselona’daki katılımcılar yeni makinayı  Stand H3/C101’de çalışırken görebilirler.

Mouvent, yeni tekstil makinasını -TX802- ilk defa olarak, 20-26 Haziran 2019’da, Barselona İspanya’da gerçekleşecek olan dünyanın en büyük tekstil ve konfeksiyon teknolojileri fuarı ITMA 2019’da gösterecek.

TX802’nin Stand H3/C101’de her gün şu saatlerde toplam 6 resmi canlı gösterimi yapılacak: 10:30, 11:30 ve 13:30’dan itibaren 1 saat arayla. Ama tabii ki istek üzerine demo gösterimleri de her zaman mümkün. Mouvent ekibi sizleri her zaman standımızı ziyaret etmeye ve tekstil endüstrisinde dijital baskıdaki bir sonraki evrimi görmeye bekler. Eğer bir Mouvent uzmanı ile görüşmek için randevu ayarlamak isterseniz lütfen buradan kaydolun: www.mouvent.com/meta/events

Yeni TX802, Mouvent’ın popüler açılış dijital tekstil baskı makinası TX801’in başarısını geliştiriyor. TX802, 2000dpi optik çözünürlüğe kadar tekstil üzerinde en yüksek baskı kalitesinde üretim yapabilen 8 renk multi pass bir dijital tekstil baskı makinası olup, 100metretül/dk’ya kadar çok yüksek baskı hızlarına ulaşabilir. TX801’in iki katı randımanlı olup, saatte 400m2’ye kadar mükemmel baskılı kumaşlar üretebilir. Bunu TX801’den sadece %20 daha fazla bir alana ihtiyaç duyarak yapar. 

“TX802 Mouvent Cluster Teknolojisinin faydalarını gerçekten kanıtlıyor’’ dedi Ghislain Segard, Mouvent’da Tekstil Makinaları Pazarlama ve Satış Müdürü. ‘’Bu sayede TX801’in iki katı randımana sahip bir makinayı minimal bir ekstra yer ihtiyacı ile geliştirebiliyoruz. Sadece bir cluster daha ekleyerek her renk iki baskı kafasından birden ateşlenir ve bu sayede en verimli kaplama alanı ve maliyetle en yüksek kalitede sonuçlar alınır.’’

 Mouvent Cluster sabit ölçü renk baskı barları yerine modüler ölçeklenebilir matris şeklinde düzenlenmiş, ustaca yapılmış bir dijital baskı teknolojisi. Sonuç her pazar için, her ende ve her cins kumaşa kolayca adapte edilebilen bir sistem. Yenilikçi Cluster tasarımı mevcut ve gelişmekte olan tüm sistemlerin temel taşı, ve tekstil haricinde etiket, oluklu mukavva, esnek paketleme, katlanan karton gibi geniş bir pazar yelpazesindeki Mouvent makinalarının da merkez noktası olacak.

TX802’nin yanı sıra, Mouvent kendi dijital önyüzünü de–Mouvent DFE ismiyle- ilk defa gösterecek. Mouvent DFE kusursuz ve kolay baskı data hazırlığı ile mükemmel baskı sonuçlarına olanak sağlıyor.

TX801 de Mouvent standında olacak. TX801 2017’de satışa sürüldüğünden bu yana dünya çapında müşteriler arasındaki popülerliğini kanıtlamış, çok dayanıklı, kompakt ve ulaşılabilir bir baskı makinası. Makina asit boyalarla özel uygulamalar yapacak.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın