<%@Language=VBScript codepage=1254%> Natura Tekstil | Yedek parça | Teknik Servis
Natura Tekstil

HAKKIMIZDA
 

Saygıdeğer Müşterimiz;

Şirketimiz 20 yılı aşan Tekstil ve Kimya sektöründeki deneyimini son 8 yıldır dijital baskı teknolojisi ile birleştirerek sizlere hizmet verirken, her bölümde uzmanlık alanına sahip kadrosu ile de üreticiyi ve kullanıcıyı dikkate alarak çalışmaktadır. Firmamız günümüzde oldukça yaygın hale gelmiş olan Dijital Baskı Teknolojisini ülkemize duyurmak, yaygınlaşmasını sağlamak ve geliştirmek için de büyük emek sarfetmektedir. Yanısıra Dijital Teknoloji dünyasında yerini almak isteyen firmalara da rehberlik ederek gelişimlerini sağlayacak platformlar oluşturuyor, büyümeleri için öncü oluyoruz. TÜKETİCİ YADA ÜRETİCİ OLARAK; SORULARINIZIN CEVAPSIZ KALMAYACAĞI TEK YER NATURA TEKSTİL

Tekstil Dijital Baskı konusunda İtalya'nın ve dünyanın 1 numarası olan MS firmasının Türkiye'de temsilciliğini yapmaktayız. MS firması da tekstil sektörüne bundan 40 yıl evvel İtalya Como civarında ipek baskı hanesi olarak başlamıştır. Daha sonra baskı tecrübelerini dünyanın en hassas işlerinin basıldığı filmdruck, turning table tarzında baskı makinelerinin üretilmesine aktarmıştır. Bugün için başta Orkide Tekstil ve Aker Tekstil olmak üzere Türkiye de kurulu bir çok sistemi vardır. Daha sonra tüm bilgilerini aktardığı Dijital Tekstil Makineleri üretmeye başlamıştır. Şu an için Tekstil Sektörü için Blanketli Dijital Tekstil Baskı Makineleri üreten MS Firmasının dünyada 180 e yakın kurulu Blanketli Tekstil Dijital Baskı sistemi bulunmaktadır.

Firmamız Tekstil Dijital Baskı Makineleri ile birlikte Ramsete desen programı, Matchprint RIP programı, Portrait 3 boyutlu sanal giydirme programı ve Huntsman'nın dijital tekstil baskı boyalarının temsilciliğini yaparak değerli müşterilerimize komple çözüm sunmaktadır. 2 yılı aşkındır kendi bünyemizdeki 3 makine ile dışarıya yaptığımız fason işler, dijital baskı sektöründe müşterilerimize daha iyi servis vermek için tecrübelerimiz arttırmıştır. Ürünlerimizi sizlere sunmak ve her türlü sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz.

Saygılarımızla,

Natura Tekstil Dijital Baskı Ailesi

 

   

MERKEZ : Aydınlı Mahallesi İzzet Kabadayı Sokak Dumankaya Gizli Bahçe Evleri 391 blok 33/23 Daire 6 Tuzla – İSTANBUL
Tel: 0216 622 42 62 Faks: 0216 622 10 04
BURSA ŞUBE : Buttim İş merkezi A3 Blok No:737 BURSA Tel: 0224 2117400 Faks:0224 2117401  info@naturatekstil.com